blog

کارگاه فریلنسینگ اصفهان

کارگاه دو روزه فریلنسینگ یا آموزش خود اشتغالی در اصفهان در تاریخ ۲۲ و ۲۳ آبان ماه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ برگزار خواهد شد. این کارگاه همزمان با نمایشگاه بین المللی آتوکام اصفهان و هفته کارآفرینی برگزار خواهد شد و فرصت خوبی است که با ثبت نام و حضور در کارگاه آموزش فریلنسینگ به صورت رایگان از نمایشگاه آتوکام نیز بازدید کنید و با استارتاپ های اصفهان بیشتر آشنا شوید.

روز اول: میلاد نکوفر که خود سال‌هاست به عنوان یک فریلنسر در حوزه‌ی توسعه‌ی نرم افزار وب و موبایل مشغول به کار است در مورد شروع کار در فریلنسینگ، پیش نیازها، هدف گذاری و برنامه ریزی صحبت خواهد کرد. حورا وکیلی مشاور دیجیتال مارکتینگ است و در این کارگاه در مورد اهمیت دیجیتال مارکتینگ در فریلنسینگ و پرسونال برندینگ برای یک فریلنسر صحبت می‌کند. رضا حاجیان مدیر کافه رادیو است که در مورد ویژگی‌های فضای کاری یک فریلنسر نکاتی ارائه خواهد داد. محمد کرمانی مدیر فضای کار اشتراکی آبی-سفید از تجربیاتش برای معرفی فضای کار اشتراکی و مزیت آن برای فریلنسرها نکاتی را بیان خواهد کرد. و در انتها الهام غفارزاده مدیر آموزش پونیشا، با ارائه‌ی نکاتی ارزشمند شروع کار به عنوان یک فریلنسر در پونیشا را برای شما ساده‌تر خواهد کرد.

روز دوم: عزیز بنی هاشمی در مورد مدیریت یک پروژه فریلنسری، استفاده از ابزارهای مفید مدیریت پروژه، تکنیک‌ها و ابزارهای مدیریت زمان صحبت خواهد کرد. عزیز بنی هاشمی، سال‌هاست که مربی کار تیمی و چابک سازی است. پرهام باغستانی طراح محصول است و در مورد اینکه چطور یک فریلنسر موفق در حوزه UI/UX باشیم نکات مفیدی را ارائه خواهد داد. در ادامه منظر سزاوار که خود مدیر هنری داستان من است، در مورد اینکه چطور سلیقه‌ی کارفرما را در پروژه‌های گرافیک تامین کنیم صحبت خواهد کرد. مهدی زارع، فریلنسر در حوزه‌ی تولید محتواست و از تجربیاتش در این حوزه نکاتی را ارائه خواهد داد تا بدانیم چگونه سربازان خوبی برای پادشاه اینترنت باشیم. و در انتهای روز دوم نیز الهام غفارزاده، در مورد اشتباهات رایج فریلنسرها در پونیشا و رموز موفقیت برای فریلنسرها مواردی را بیان خواهد کرد. تعداد شرکت کنندگان در این کارگاه محدود است، هزینه ثبت نام فقط ۲۵هزار تومان است پس اگر می‌خواهید در این رویداد شرکت کنید خیلی زود اقدام کنید.

0 دیدگاه

ارسال دیدگاه